קבוצת בוץ - דרכנו

בניה טבעית- בניה ירוקה אמיתית!

קבוצת בוץ קמה ופועלת בכוונה ליצור ערך חיובי משמעותי במרחב המחיה, וזאת באמצעות שימוש בחומרי בניה מטיבים ומיטביים.

בית הינו מקום לאדם ולמשפחתו לבנות את רקמת חייהם ומבטא את צרכיהם וייחודיותם, מקום של רוגע ומנוחה, של התפתחות וצמיחה.

במשך מרבית חיינו אנו שוהים בחללים בנויים.
אנו מכירים באיכויות ובעליונות של חומרי בניה ראשוניים מן הטבע לתפקוד המבנה, לבריאותם של המשתמשים בו ולאיכות חייהם, באמצעותם אנו מבקשים ליצור מרחבים אסתטיים בריאים ונכונים יותר המשרים נועם ונוחות.

אנו מטפחים שימוש בחומרים המשפרים את תפקוד המבנה ועמידותו ומאפשרים נוחות אקלימית פאסיבית. בכך משרת המבנה חסכון אנרגטי וכלכלי יחד עם השבחת סביבתם של דייריו .

אנו רואים בשימוש בחומרים הטבעיים בבית הזדמנות להעצים את יחסו של אדם לשורשיו ואל טבעו. אנו שואבים השראה ממסורות בניה קדומות וטרום תעשייתיות אשר משמרות מאליהן את עקרונות הטבע. מחזוריות והתחדשות, תחת כיפוף והפרה.

קבוצת בוץ פועלת להוביל ולהנגיש שילוב רחב של חומרי בניה עדיפים בענף הבניה בצורה מקצועית אמינה ואיכותית.

אנו מייעדים לעצמנו להוביל להשיג ולשתף בידע איכותי עדכני ומקצועי, בעזרתו יתאפשר לכל אדם לבחון בצורה מושכלת את החומר המתאים לשיפור המבנה או לבנית ביתם.

אנו שואפים לאפשר למתכננים, קבלנים ובונים לבחור בחומרים באופן נוח מהבחינה המקצועית והיעיל ביותר מהבחינה הכלכלית.

על מנת להנגיש את הבחירה בחומרים לכל אדם אנו מבקשים להדריך קבלנים בעקרונות השימוש בחומרים אלו.
קבוצת בוץ נכונה לתמוך בכל אדם המבקש לבנות בעצמו בחומרים טבעיים, ולתרום מניסיונה להצלחת הבניה.

אנו רואים בעובדינו שותפינו למסע המעצימים אותנו ומעתירים השראה ותנופה, אנו שואפים להתפתחותם והישגיהם. בעבודתנו כתף אל כתף נוכחת רוח קבוצה ייחודית ומעולה.

קבוצת בוץ שואפת לפעול בהוגנות עסקית בהירה ותוך יצירת שיתופי פעולה מתמשכים ומפרים עם ספקים, יזמים, ושותפים לדרך. אנו עושים לשירות לקוחותינו תוך תחושת אחריות לעבודה ולמשימות שאנו נוטלים על עצמנו.

תחום הבניה והאפשרויות הגלומות בשילוב החומרים הטבעיים מהווים לנו כוח מניע ומקור לסיפוק. אנו שמחים על האפשרות לעסוק בתחום הקרוב לליבנו ושואפים להתמיד בעשייתנו ביצירתיות והנאה.